Važiavimas dviračiu mieste #4 Kelionė į Kulautuvą

2018-06-21

Šį kartą kviečiame visus kauniečius važiuoti kartu iki Kulautuvos. Jei mūsų bus tiek daug, kaip paskutinį kartą, nuo PROSPORT.LT parduotuvės važiuosime gatvėmis, o kitą dalį maršruto vaizdingu dviračiu taku panemune. Kulautuvoje galutinis maršruto taškas – prieplauka. 

Prisijungti galite bet kurioje maršruto vietoje, dalyvių skaičius neribojamas. Kuo mūsų daugiau, tuo linksmiau ir tikimės, kad šie važiavimai ilgainiui paskatins vis daugiau kauniečių pasirinkti dviračius, kaip transporto priemonę, o automobilių vairuotojus būti vis tolerantiškesniems dviratininkų atžvilgiu.

Renginio pradžia – 2018-06-22 18:00. Išvažiuojame 18:15. Kaip visada patikrinsime visų norinčių padangų slėgį, taip pat turime tikrai puikų dviračių meistrą, kuris pasirengęs esant reikalui skubiai sutaisyti smulkius techninius gedimus.

Maršruto ilgis pagal Google maps apie 24 km į vieną pusę. Važiuosime vidutiniu 15 km per valandą greičiu. Kadangi maršrute bus šviesoforų, tikrai palauksime visų, juk norime važiuoti visi kartu Maršrutas nuo PROSPORT.LTparduotuvės – Radvilėnų pl. – posūkis į dešinę į K. Petrausko g. – kertame Savanorių pr, važiuojame Utenos gatve – pervažiavę viaduką, sukame į dešinę, leidžiamės Nuokalnės gatve ir per Varnių tiltą toliau judame Varnių gatve – sukame į kairę, Linkuvos gatve ir toliau Panerių gatve iki Raudondvario plento, Raudondvario plentu važiuojame apie 7 kilometrus ir sukame kairėn į Pakalnės gatvę iš kurios sukame į dviračių taką, vedantį iki Kulautuvos.

Važiavime kaip visada sutiksite mūsų nenuilstančius 4EVER Motion trenerius - Editą ir Gintautą bei auksarankį dviračių meistą Gediminą, kuris bus pasiruošęs padėti esant reikalui!