Viena pora slidžių visoms slidinėjimo trasos sąlygoms

2022-10-06


Atomic pristato šio sezono naujoves - Redster Q ir Cloud Q slidžių serijas.

Kai mėgsti slidinėti nuo pirmo rytinio keltuvo iki paskutinio pavakare, pasitikėjimas, tikslumas ir greitis yra nuolatiniai reikalavimai. Naujosios „Redster Q“ ir „Cloud Q“ serijos sujungia Pasaulio taurę laimėjusias Redster slidžių technologijas su šiek tiek platesniu slidžių kūnu, siekiant platesnių užmojų. Naujoji Q serija - tai vienas slidinėjimo sprendimas visoms trasos sąlygoms, visą dieną.


Visos trasos sąlygos, visą dieną

Q serija pasižymi neprilygstamu universalumu ir puikiai tinka ant rytinių sutvarkytų velvetinių trasų, ramiai slysta per nelygumus popietinėmis trasomis su begale provėžų, taip pat gerai susidoroja su pažliugusiu sniegu ar ką tik ant nenuvalytos trasos šviežiai iškritusiu sniegu. Sukurtos susidoroti su viskuo, ką tik trasos gali pasiūlyti, nuo pirmo iki paskutinio keltuvo.

Su Q serijos slidėmis Atomic eina visiškai nauju keliu. Priešingai nei klasikiniai Redster modeliai, pasižymintys klasikinėmis varžybinėms disciplinoms skirtomis slidėmis, kurios geriausią savo pusę atskleidžia kietuose šlaituose, naujieji Redster Q serijos modeliai ypač gerai veikia esant sudėtingoms nuolydžio sąlygoms. Nesvarbu, ar ant provėžomis nuklotų šlaitų, ar ant sniego: šios slidės visur jaučiasi kaip namie ir yra jūsų ištikimas palydovas visą dieną.

Q serija pakeičia iki šiol buvusią populiariausią Atomic „ All mountain“ kategorijos slidžių seriją - Vantage. Revoshock technologijos ir platesnio slidžių kūno (iki 85 milimetrų po apkaustais) derinys užtikrina gerą padėtį, bet kokiomis sąlygomis nuo spalio iki balandžio. Visi Q serijos modeliai turi Multi Radius Sidecut, kuris leidžia sklandžiai atlikti tiek trumpus, tiek ilgus posūkius.


Apie naujas Q serijos slides, kurias galite rasti PROSPORT.LT

Atomic Redster Q7 Revo C slidės sujungia pernai pristatytą Revoshock technologiją ir visoms trasos sąlygoms pritaikytą slidžių formą. Revoshock užtikrina varžybinėms slidėms būdingą stabilumą ir puikų valdymą keičiant slidinėjimo kryptį ar guldant slides ant šono. Su šiomis slidėmis norisi leistis nuo šlaito sportiškai ir agresyviai, todėl jos skirtos patyrusiam arba stipriai pažengusiam slidininkui ir užtikrina stabilumą leidžiantis nuo šlaito net ir dideliu greičiu.

Atomic Redster Q6 slidės turi itin tvirtą branduolį pagamintą iš buko ir tuopos medienos - Power Woodcore, kuris užtikrina stabilumą ir sugeria nepageidaujamas vibracijas išvysčius didesnį greitį. Titanium Powered laminatas suteikia maksimalų stabilumą, slidžių branduolį iš viršaus ir apačios dengiantys 2 metalo lydinio su titanu sluoksniai, suteikia slidėms standumo, bei maksimalų šoninį stabilumą greito nusileidimo metu, bei efektyviai sugeria vibracijas. Slidės rekomenduojamos nuo vidutiniškai patyrusių iki pažengusių slidininkų.

Atomic Redster Q5 slidės savo konstrukcija labai panašios į Redster Q6, bet turi siauresnį (iki 77mm) liemenį ties apkaustų tvirtinimo vieta. Šios savybės dėka,  slidininkas lengviau atlieka posūkius ar sustoja. Slidės skirtos pradedantiesiems ir vidutiniškai patyrusiems slidininkams.

Atomic Cloud Q9 slidės skirtos pradedančiosioms ir vidutiniškai patyrusioms slidininkėms. Slidės turi Densolite core - putplasčio šerdį, kuri slopina vibracijas ir taip mažina nuovargį slidinėjimo metu. O neaukodamas slidžių svorio, puikų stabilumą užtikrina tuopos medienos sluoksnis. Šios slidės, kaip ir visos Q serijos slidės rekomenduojamos slidinėti visomis trasos sąlygomis.

Slides rasite čia