Dviračių Krepšiai ir kuprinės

Filtras

Prekės ženklas

Kaina

devider

Parduotuvė

Ortlieb Dviračių Krepšiai

Nesvarbu, ar esate mieste, ar keliaujate dviračiais po pasaulį: ORTLIEB dviračių krepšiai ir kuprinės yra skirti visiems, kurie nori būti lauke, nepaisant oro sąlygų. Atsparūs vandeniui, patvarūs, labai funkcionalūs ir tvariai pagaminti krepšiai užtikrina, kad kelyje, takuose ar visur, kur eitumėte, jaustumėtės kaip namie. Nesibaigiančių nuotykių aksesuaras Nr1 – ORTLIEB krepšys!

100% Atsparūs Vandeniui - ar keliaujate lyjant ar važiuojate dviračiu purvinu taku, patikimas ORTLIEB kuprinių, dviračių ir kelioninių krepšių atsparumas vandeniui ir sandarumas užtikrins, kad jūsų įranga visada išliks sausa ir švari!

5 Metų Garantija - ORTLIEB krepšys visada mėgavosi nesunaikinamo krepšio reputacija tarp dviratininkų. Štai kodėl suteikiama jums penkerių metų garantiją visiems ORTLIEB krepšiams ir kuprinėms.

Pagaminti Vokietijoje – tai ne žodžiai, tai įsipareigojimas dviratininkams. pirmąjį dviračio krepšį sukonstravo Hartmutas Ortliebas, Vidurio Frankonijoje. O visi ORTLIEB krepšiai gaminami Heilsbronne sąžiningai, tvariai ir taupant išteklius. Kiekvienas ORTLIEB vandeniui atsparus dviračio krepšys ir kuprinė yra tvarumo dalis.