SUUNTO7 ALL BLACK

Prekės kodas: SS050378000

Barkodas: 6417084504067
We do not ship out of Lithuania!
€ 479.00

Likučiai parduotuvėse:

Yra Nėra
 • Liepyno g. 2/Saltoniškių g. 29, Vilnius Map
 • Ąžuolyno g. 7 (SEB arena), Vilnius Map
 • Radvilėnų pl. 1 E, Kaunas Map
 • Centrinis sandėlys Map

PREKĖS APRAŠYMASSUUNTO 7 ALL BLACK sportinis išmanusis laikrodisSUUNTO 7 sportinio išmanaus laikrodžio naudotojo vadovą/instrukciją galite rasti ČIA

Suderinti savo aistrą sportui ir užimtam gyvenimui gali būti sunku - norisi sportinio laikrodžio, kuris yra parengtas, kai esi ir tu, ir išmaniojo laikrodžio, kuris tvarko tavo kasdienybę. „Suunto 7“ suteikia jums geriausius iš abiejų pasaulių ir yra skirtas padėti jums maksimaliai išnaudoti laiką. Tai yra pirmasis mūsų laikrodis, kuriame suderinta įvairiapusė „Suunto“ sporto patirtis ir nemokami lauko žemėlapiai neprisijungus prie „Wear OS“ teikiamų naudingų išmaniųjų laikrodžių funkcijų, kurias teikia „Google ™“.
 
„Suunto 7“ veikia su „Android ™“ ir „iOS“ telefonais.

 
Pagrindiniai bruožai:
 
Sportinė patirtis suteikia daugiau nei 70 sportinių režimų - nuo bėgimo ir važiavimo dviračiais, iki slidinėjimo ir banglenčių sporto su tiksliu treniruočių stebėjimu, laikrodžio muzikos valdymu ir prieiga prie „Suunto“ programos, kad būtų pateikiamos išsamios treniruotės įžvalgos. Nuolatinis GPS sekimas užtikrins tikslumą ir iki 12 valandų veikiančios baterijos veikimo laiką.
“Offline” veikiantys lauko žemėlapiai su įmontuotais „Suunto Heatmaps“ žemėlapiais leidžia vartotojams visada rasti kelią ir žinoti geriausius treniruočių maršrutus, net kai jų telefonas yra užmirštas arba nėra tinklo ryšio.
„Wear OS by Goggle” palengvina kasdienį gyvenimą naudodama „Google Fit ™“, „Google Assistant ™“ ir tūkstančius kitų programų, pasiekiamų „Google Play ™“ platformoje. Taip pat jūsų laisvalaikis taps dar įdomesnis naudojant kasdienes funkcijas, tokias kaip pranešimai, kalendoriaus atnaujinimai ir orai.
• Laikrodis sukurtas, kad būtų atsparus smūgiams, vandeniui ir purvui.
 
Heikki Norta, „Suunto“ prezidentas:
 
„Šiandien, nesvarbu, ar sportas yra jūsų aistra, ar jūsų laisvu dienos metu sugalvotas bėgimas, mes gyvename mišrų gyvenimą, reikalaujantį technologijos partnerio”. „Suunto“ pasiryžo įveikti iššūkį ir suprojektuoti išmanųjį laikrodį su patikimomis sportinių laikrodžių funkcijomis ir atvirkščiai, kad padėtų vartotojams maksimaliai petenkinti laisvu laiku atliekamus veiksmus. „Suunto“ dešimtmečių vertos įvairiapusės sporto ir lauko patirties derinimas su naudingomis „Wear OS“ išmaniųjų laikrodžių funkcijomis „Google“ suteikia neįtikėtiną galimybę naujai auditorijai pažinti aplinką tyrinėjant savo apylinkes, ar kad ir kur nuotykiai juos užkluptų. “
 
„Suunto 7“ gali pasigirti naujais, ryškiais, spalvotais žemėlapiais, kuriais galėsite naudotis neprisijungus prie interneto ryšio, o  sportininkams bus suteikiama galimybė stebėti savo buvimo vietą kelyje, naudojant ypač ryškų OLED liečiamąjį ekraną. Taip pat, galėsite patogiau valdyti muzikinius grojaraščius vos keliais riešo pasukimais. Be šių naujų funkcijų, „Suunto 7“ suteikia žinių apie sportą: daugiau nei 70 sportinių režimų - nuo bėgiojimo ir važiavimo dviračių, iki slidinėjimo ir jogos. Akumuliatoriaus energija palaiko visą dieną aktyvų išmaniojo laikrodžio naudojimą ir jums vis tiek liks pakankamai energijos kasdienėms treniruotėms. tiksliems mankštos matavimams, širdies ritmo stebėjimui, barometru aukščio rodmenims ir treniruočių įžvalgoms. Norėdami išplėsti savo patirtį, galite sekti savo pratimus ir tendencijas naudodami „Suunto“ programą ir susieti laikrodį su partneriais, tokiais kaip „Strava“.
 
Subalansavus sportą ir kasdienes žinias, „Suunto“ „Wear OS“ integracija teikia aktyvią ir personalizuotą „Google Assistant“ pagalbą ir individualizuotas treniruotes kartu su „Google Fit ™“. „Google Play ™“ programų parduotuvėje galima rasti tūkstančius papildomų programų.
 
„Suunto 7, pagrįstas mūsų pažangiąja„ Snapdragon Wear 3100 “platforma, yra pirmasis išmanusis laikrodis, kuriame įdiegtas specialus sportinės patirties režimas, su nuolatiniu GPS sekimu ir iki 12 valandų baterijos veikimo laikotarpiu, arba iki 48 valandų veikiančią bateriją kasdien naudojantis mūsų platformos režimu“, - sakė Pankaj. „Kedia“, „Qualcomm Wearables“ vadovė. „Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su„ Suunto “, kad suderintume geriausias sporto šakas, stilių ir funkcijas šiame galingame išmaniajame laikrodyje, sukurtame tiek aktyviems, tiek atsitiktiniams sportininkams.“
 
„Suunto 7“ sukurtas ir išbandytas Suomijoje, siekiant ištestuoti laikrodį pačiomis sunkiausiomis sąlygomis. Gorrila Glass smūgiams atsparus ekranas atlaikys ne tik įbėžimus, tačiau ir vandenį bei purvą. Vartotojai gali drąsiai pasinerti į ekstremalius nuotykius gamtoje ar tiesiog likti namuose; treniruotis sporto salėje ar jogos studijoje. Turėdami naujajį SUUNTO 7 išmanųjį sportinį laikrodį, jūs nepraleisite nė vieno širdies dūžio, kuris nebūtų neužfiksuotas.

6417084504067
6417084504067

Informacija

Gamintojas: SUUNTO
Prekės kodas: SS050378000
Pristatymas: Prekė pristatoma iš karto

Parametrai

 • icon GPS : Taip
 • icon BATERIJOS TRUKMĖ (TIME MODE) : 40 dienų
 • icon BATERIJOS TRUKMĖ TRENIRUOČIŲ REŽIME ĮJUNGUS GPS : Iki 12 val.
 • icon BATERIJOS TRUKMĖ IŠMANIOJO LAIKRODŽIO NAUDOJIMAS : Iki 2 dienų
 • icon STIKLIUKAS : Gorilla glass
 • icon KORPUSAS : Nerūdijantis plienas
 • icon EKRANO TIPAS : AMOLED
 • icon ŠIRDIES DARBO MATAVIMAS : nuo riešo
 • icon SUDERINAMUMAS : Bluetooth Smart / WiFi / Mobilus iinternetas
 • icon APYRANKĖ : Silikoninė
 • icon SVORIS : 70 g
 • icon ŠIRDIES DARBO DIRŽAS : -
 • icon GAMINTOJO REKOMENDUOJAMA KAINA : € 479

Jus taip pat sudomins