SIXSGLX MERINOS CARBON pirštinės

Prekės kodas: GLXMERINOS

Barkodas: 8032896055316
PROSPORT.LT - geriausia vieta išsirinkti!
€ 49.00

Likučiai parduotuvėse:

Yra Nėra
  • Liepyno g. 2/Saltoniškių g. 29, Vilnius Map
  • Ąžuolyno g. 7 (SEB arena), Vilnius Map
  • Radvilėnų pl. 1 E, Kaunas Map
  • Centrinis sandėlys Map

PREKĖS APRAŠYMAS

SIXS GLX MERINOS CARBON pirštinės

Vadinamasis "glove liner"  - pirmasis pirštinių sluoksnis, tai tarsi termo pirštinės, dėvimos po pagrindinėmis pirštinėmis. SIXS termo pirštinės yra pagamintos iš Carbon Merino Wool® vilnos, todėl užtikrins išskirtinę šiluminę apsaugą ir apsaugos jūsų rankas nuo erzinančių temperatūros pokyčių. 

Polipropileno sluoksnis, kontaktuojantis su oda, apsaugo nuo drėgmės/prakaito kaupimosi, ko pasekoje yra užtikrinamas neprilygstamas komfortas. Merino vilna (vienas iš natūraliausių audinių su aukščiausiomis termoreguliacinėmis savybėmis) apgalvotai yra dedama į išorinį sluoksnį taip sukurdama barjerą šalčio skverbimuisi. 

Šias pirštines galite dėvėti kaip apsaugines/pirmąjį sluoksnį arba naudoti kaip pirštines skirtas bėgimui. 

TECNOLOGIJOS

  • Besiūlė technologija
  • Antistatinė sistema

"SLAPTA" formulė

SIXS paėmė tradicinę, natūralią medžiagą ir pridėjo savo žinias, siekiant pagaminti aukščiausios kokybės produktą. Štai kodėl be merino vilnos, SIXS drabužių sudėtyje yra ir anglies pluošto, polipropileno, poliamido ir elastano.

SIXS savo produktais siekia, jog audinys kontaktuojantis su oda būtų ypač malonus ir komfortiškas, todėl į savo produktų sudėtį įtraukė polipropileną, kuris būtų arčiausiai odos ir merino vilną kuri pateikiama išorėje. Polipropilenas dėl savo ypač malonios tekstūros, kontaktuodamas su oda suteiks išskirtinį komfortą ir jaukumą. 

Merino vilna turi šilumos reguliavimo savybes, kurios yra pranašesnės už bet kurį kitą natūralų pluoštą ir to pasekoje veikia kaip barjeras apsaugantis nuo šalčio.

Iš kitos pusės poliprenas yra hidofobinis verpalas, tai reiškia, jog jis nesugeria drėgmės ir optimaliai valdo prakaitą. Galiausiai anglies pluoštas padeda reguliuoti šilumą, pagerina kūno mikrocirkuliaciją, yra baktericidinis (kovojantis su blogais kvapais) ir antistatinis. 


8032896055316
8032896055316

Informacija

Gamintojas: SIXS
Prekės kodas: GLXMERINOS
Pristatymas: Prekė pristatoma iš karto

Parametrai

  • icon MEDŽIAGA : Carbon Merinos Wool®
  • icon ORO PRALAIDUMAS : 6/10
  • icon TEMPERATŪROS REGULIAVIMAS : 10/10

Jus taip pat sudomins